Cанкнижка

Отримати санкнижку

З 2002р. МЦ «Медеор» проводить періодичні медичні огляди персоналу підприємств харчової промисловості і торгівлі, сільгосппідприємств і т.д. з оформленням санкнижок (ф. ОМК-1), згідно Наказу МЗО України №280 від 23.07.2002р. «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів…».та Наказу МОЗ України №150 від 21.02.2013р.

Ви можете пройти медогляд колективом на вашому підприємстві без відриву від виробництва або в індивідуальному порядку прийшовши до нас.

Ми здійснюємо виїзд медичної бригади для обстеження співробітників на підприємстві (в магазинах, ресторанах на фабриках і т.д.).

Рішення про проведення медогляду на виробництві приймається за узгодженням з адміністрацією підприємства та на умовах договору.

Вартість проходження медогляду на підприємстві визначається в договорному порядку залежно від кількості співробітників та віддаленості підприємства від міської межі Києва.

При необхідності ми організовуємо проведення флюорографії на території замовника власним пересувним цифровим флюорографом при мінімальному числі обстежуваних від 40 чоловік.

Проходження медогляду в індивідуальному порядку

Вам необхідно прийти до нас для забору аналізів та огляду лікарями

Графік забору аналізів Графік роботи комісії:
Пн-Пт з 9-00 до 11-00 вівторок з 14.00 до 17.00;
  четвер з 11.00 до 14.00

Перший Ваш візит

Ви приходите, маючи з собою

  1. паспорт або інше посвідчення особи;
  2. довідку про вакцинацію від дифтерії (надає лікар-інфекціоніст за місцем проживання);
  3. епіддовідка(довідка, що не хворів на інфекційні хвороби останні три роки), яку також надає лікар-інфекціоніст за місцем проживання;
  4. висновок флюорографії.

У нас ви здаєте аналізи (кров на RW, бактеріологічне дослідження на патогенний стафілокок, мазок на гонорею, бактеріологічне дослідження на патогенну кишкову групу, кал для аналізу на яйця глист).

Другий Ваш візит

Після отримання результатів аналізів Ви другий раз приходите до нас і проходите огляди лікарів.

Вартість проходження медкомісії в індивідуальному порядку, тобто безпосередньо в нашому Центрі, при річному огляді 300.0 грн, а при піврічному огляді (подовження допуску до роботи)--100.0 грн.

Вартість 300.0 грн. Деталі за тел.: (044) 531-97-07