Пересувна флюорографія

Медичний центр пропонує скористатися послугами пересувного цифрового флюорографічного кабінету. Використання цифрового сканування дозволяє знизити дозу опромінення і відразу отримати максимально достовірний результат. За Вашим бажанням флюорографічне дослідження може проводитися як у медичному центрі Медеор, так і з виїздом на підприємство. Пропускна здатність даного кабінету до 300 чол. на день.

Більшість легеневих захворювань піддаються лікуванню, якщо вони вчасно діагностовані. Обов'язкові профілактичне флюорографічне дослідження грудної клітини допомагає помітити патологічні зміни в тканинах перш, ніж вони переростуть у стадію, яка загрожує життю. В результаті вдається своєчасно призначити терапію, ввести необхідні обмеження в спосіб життя, уповільнити або повністю призупинити патологічний процес.

Нове покоління обладнання дозволяє виявити початкові зміни тканин, що свідчать про ймовірний розвиток туберкульозу та інших небезпечних захворювань. Цифрова флюорографія, на відміну від методики, що раніше плівковою, дає доктору можливість практично відразу отримати знімок на екрані монітора і поставити діагноз. За годину можливе отримання до 40 зображень. Така висока продуктивність створює умови для швидкого скринінгового обстеження великого потоку пацієнтів.

Мінімальна заявка від 40 чол.
Вартість послуги 70.0 грн.
Деталі за тел.: (044) 531-97-00